Nabídka služeb
FB
Ordinujeme pro Vás na adrese Jičínská 47 na Žižkově (blízko Olšanského náměstí).
Pro objednání volejte 777 469 530.
Základní prevence

Přinášíme Vám jedinečné vyšetření jako jedni z mála veterinárních lékařů!

Věděli jste, že ne všechna očkování psů a koček je nutné provádět každoročně? Některé vakcíny drží hladinu protilátekv krvi i 3 roky.

Pokud je pejsek starší a byl již několikrát v životě očkovaný, lze vyšetřit krev na přítomnost a množství protilátek, a pokud jich bude mít váš pes dostatečné množství, nemusí se proti těmto nemocím očkovat.

Jediné nemoci, které se očkovat opravdu musí stále, jsou nemoci vzteklina a leptospiroza. U leptospirozy se nově doporučuje revakcinace každých 6 měsíců (nemoc se v poslední době znovu častěji objevuje).

U nás si můžete nechat pejska zkontrolovat - vyšetřit krev na hladinu postvakcinačních protilátek a omezit mnohdy zbytečně časté vakcinace psů a koček. Cena testu je 800 Kč.


Prevence je základ zdraví!

Proto doporučujeme u psů - nekastrovaných samců -  od 5ti let věku nechat vyšetřit prostatu každoročně pomocí našeho nového ultrazvuku a rektálně.

U starších pacientů - psů po 8. roce života a koček po 5. roce života - doporučujeme každoroční preventivní odběr krve kvůli zjistění stavu ledvin, jater a dlašich orgánu a odhalení některých abnormalit zavčas. Dále doporučujeme vyšetřit i při této návštěvě moč.

Věděli jste, že onemocnění ledvin se na Vaší kočce projeví, až když je 75% ledvin poškozeno? Objednejte jí proto na preventivní vyšetření krve a darujte Vašemu zvířátku zdraví! 


Nově si u nás můžete nechat vyšetrit SDMA, což je parametr, zajišťující převratný přínos v časné diagnostice ledvinových selhávání u psů a koček. Cena vyšetření je 700 Kč. 

 


© Copyright 2009 - 2016         Veterinarní klinika HomeVet Flora            Jičínská 1787/47, 130 00 Praha 3