Nabídka služeb
FB
Ordinujeme pro Vás na adrese Jičínská 47 na Žižkově (blízko Olšanského náměstí).
Pro objednání volejte 777 469 530.
Reference

Chcete nám napsat? Váš názor je pro nás důležitý! Kontaktujte nás na adrese info@novovet.cz

 

Moc děkujeme paní doktorce Koudelkové, že přijela v noci k porodu naší fenky a byla mimořádně vstřícná, trpělivá a k fence laskavá. Máme zdravá a krásná štěňátka :-)

Petra T. Praha 7 

Dnes byla u nás doma pani veterinářka kastrovat mé dva kocourky.Přístup a práce paní doktorky byl výborný,tato služba je perfektní.Vše probíhalo úžasně,paní doktorka byla velice příjemná,vše mi krásně vysvětlila a samotné zákroky byly úžasně a v klidu domova provedeny.  Tato služba je k nezaplacení a mohu jen vřele doporučit.

Mockrát Vám děkuji!!!!!!!

je úžasné že tato služba funguje.

Mnohokrát děkuji a přeji mnoho úspěchů.

Velké díky.     s pozdravem Petra Melicharová

 


"Velké poděkování"

 

Dobrý den,

 od srdce děkuji za nedělní zákrok paní Třešnákové u mé andulky. S tak empatickým přístupem jsem se opravdu na veterině setkala poprvé. Byla  jsem v nouzi, náš stávající veterinář nás odmítl, náhodou jsem sehnala kontakt na vaši kliniku (na Jičínské), kde byla právě paní doktorka Třešňáková. Mělo to na mne tak silný dojem, že vlastně  s dalšími zvířaty v rodině už nechci jinam:-)

Kumičáková Michaela

 

 

 

 
 
 

"Nikdy neztrácej naději!" 

 

Dobrý den, 

chtěla bych tímto poděkovat za pomoc při ošetření 16 leté kočičky, už jsme se pomalu vzdávali, ale přístup pana doktora Gabala nás přesvědčil o tom, že je dobré neztrácet naději a pokračovat v léčbě. Naše kočičí babka si odškrtla další život a jedeme dál. 

V našem případě byla spása ošetřovat kočičku doma a nestresovat jí převozem na kliniku. 

Moc děkujeme!

 
Simona Kohoutová a skupina
 
 
 

 

"Dobrý den, paní doktorko, nevím, jak jste to udělala, ale máme doma veselého psa, který skáče po schodech jako koník :-)). Nechtěla byste vykultivovat kmenové buňky i pro mě? :-)" LK

 


 

"Vážená paní,

chtěl velmi srdečně poděkovat za návštěvu Vaší zástupkyně.

Byla velmi profesionálna, zdvořila a ochotna, a vysvětlila mi všechny mé pochybnosti o zdravotním stavu psa, je to velmi profesionální člověk a bylo mi potěšením vědět, že usiluje o mojeho nemocného psa. Budu výdycky navštěvovat Vašou kliniku v rámci poděkování a vděčnosti za podporu a její návštěvu. Přeji krásný den!" Piotr G.


Dobrý den,

chtěla bych poděkovat paní doktorce která měla službi v neděli 21.2.  za rychlé ošetření našeho kocourka,  který měl  křeře a byl nezvladatelný
z důvodu neurologických potíží,  jak p. doktorka správně odhadla a později se potvrdilo. Dopoučila nás na kliniku kde byl 4 dny.

Dnes už je doma  užívá léky na epilepsii a pomalu se dává do klidu .


Přeji hodně úspěchu a radosti.
Jaroslava Sýkorová 


"This is the place!"

"I am relocating from the United States and had been searching for a Veterinary Clinic that could not only ubderstand english, but also understand my pets. I found this great place, and they were not only very easy to work with, but very skilled in their knowledge and practice, and available even in odd hours. This took away one of my main concerns about what to do if my dog becomes ill and was not sure where to go....this is the place, and worth a visit even if not close by, as it is easy to find."
Mark Baldwin


"Chodím sem už deset let, spokojená jsem podle toho, na kterého doktora narazím ;)"
Jana Jiráková

"Ochotný a pečlivý personál se opět stará!"

"Právě zde sedím již po druhé po pár letech u kotce svého pejska,který je opět na kapačkách a kterého nám stejně jako minule velmi ochotý a pečlivý personál pomáhá zachraňovat.Budeme doufat,že i tentokrát úspěšně.Díky"  
Adriana Voráčková


"Příjemně mne překvapily nižší ceny než v předchozí ordinaci!"

"Tento víkend jsem byla na této klinice poprvé, když mi moje kočička s FUS přestala čurat a náš vet už v ordinaci nebyl. (...) Prostředí velmi příjemné, péče vynikající, vstřícnost, milá paní doktorka i sestřičky...Moje kočinka, která byla u předchozího veterináře téměř neošetřitelná, byla úplně v pohodě, po výkonu žádné dramatické probouzení z narkózy ani zvracení. Mimochodem ani ceny nejsou nějak závratné, dokonce nás to přišlo levněji než v předchozí ordinaci, ačkoliv byla sobota večer. Byla jsem velmi spokojená a jinam už nechci ani kdybych měla jezdit přes celou Prahu. Doporučuji."
Iva Čikoretka


"Me se teda nelibil konkretne pristup mvdr. Krzystka, ktery aniz by zjistoval duvod lysiny na zadech naseho kocoura, bez skrupuli mu predepsal antibiotika a to po dalsich dnech znovu i kdyz bylo videt, ze lysina zustava, opet bez jakehokoli vysetreni. Pritom to byla pouha alergicka reakce na blesi sliny. Antibiotik netreba. Pri dalsich navstevach s nim nebyl problem a jednou se dokonce i usmal. Co se tyce doktorek Janouskove a Okrouhlíkové, ty jsou super :-). "
Lucie Amazonka Blažková

"Velká spokojenost s Dr. Krzystekem a Dr. Okrouhlíkovou!"

"Můžu jedině doporučit!Již dvakrát mi tu zachránili psa (sežral kynuté těsto a srazilo ho auto). Pečlivý a milý přístup má hlavně pani doktorka Okrouhlíková, ale i pan doktor Krzystek je výborný lékař."
Karl Morsut


"Úžasní veterináři!"

Maximalni spokojenost, vsichni veterinari jsou uzasni."
Simona Holubová


"Umí mi vyjít vstříc!"

"S touto klinikou jsem velice spokojena. Pracují zde milí a příjemní lidé, kterí umějí vyjít vstříc mým požadavkům."
Kristýna


"Maximální spokojenost!"

"Velmi děkuji za skvělou péči MVDr. Pavla Kryszteka ...♥ Je to skvělý veterinář , který umí , komunikuje s majitelem a dle mého? :) Miluje i čtyřnožce...♥ Jeho diagnozy jsou vždy přesné , chodili jsme k němu s předcházejícím pejskem, nyní jsme volili opět stejnou cestu. Maximální spokojenost!!! ♥ Spokojení majitelé útulkáře Forresta Gumpa ...♥"
Alena Žáková a Miloš Ježil

© Copyright 2009 - 2016         Veterinarní klinika HomeVet Flora            Jičínská 1787/47, 130 00 Praha 3