Nabídka služeb
FB
Ordinujeme pro Vás na adrese Jičínská 47 na Žižkově (blízko Olšanského náměstí).
Pro objednání volejte 777 469 530.
O nás

Veterinární klinika Jičínská 47 je zde pro Vás a Vaše zvířecí kamarády. V sekci kontakty naleznete všechna důležitá čísla a možnosti, kudy se k nám dostanete.

 

Klademe důraz na přátelský a odborný přístup, dále se vzděláváme, inovujeme přístrojové vybavení. Většinu vyšetření jsme schopni provést na místě. U nás můžete své nemocné zvířátko i hospitalizovat. Nabízíme i alternativní možnost léčby - např. přírodní léčbu, homeopatii a uplatňujeme holistický přístup k pacientovi. Ošetřujeme psy a kočky i kmenovými buňkami za bezkonkurenční ceny. Neodmítáme ani výjezdy k těžce nemocným pacientům domu. Sestavujeme diety pro pacienty přímo na míru. Pro onkologické pacienty sestavujeme přímo na pracovišti chemoterapeutické protokoly. Spolupracujeme se specialisty a špičkovými laboratořemi.

Ordinační hodiny

Pondělí – neděle 08:00 - 22:00 hodin

Pohotovostní služba: pondělí - neděle 21:00 - 22:00, státní svátky 08:00 - 24:00

Pohotovostní služba je vyhrazena pro ošetřování akutních stavů (úrazy, porody, krvácení, stavy ohrožující život zvířete), v této době je účtován pohotovostní příplatek ve výši 400 Kč.

Nabízíme komplexní služby

V rámci naší kliniky můžete využít komplexních služeb, včetně preventivního vyšetření krve, které provádíme přímo na našem pracovišti.

© Copyright 2009 - 2016         Veterinarní klinika HomeVet Flora            Jičínská 1787/47, 130 00 Praha 3